INFOLINIA Zostaw zgłoszenie Opłata jak za połączenie lokalne
Porady eksperta

Kredyt odnawialny jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki.

Jak wynika z ostatnich doniesień prasowych Bank PKO BP wprowadził dla swoich klientów spore ułatwienie w zakresie pozyskania kredytu odnawialnego lub zwiększenia jego limitu. W tym momencie niepotrzebna jest już wizyta w fizycznej placówce banku i podpisywanie żadnych dokumentów. Sprawa zostanie załatwiona, jeśli tylko posiadamy dostęp do swojego osobistego rachunku poprzez iPKO. Autoryzacja usługi zostanie przeprowadzona poprzez kod SMS, token lub za pomocą kodu z karty kodów jednorazowych.

W tym momencie należy przypomnieć, na co powinien zwracać uwagę przeciętny klient banku decydujący się na kredyt odnawialny. 

Kardynalne zasady korzystania z kredytu odnawialnego:

1. Korzystajmy z tej usługi tylko w momencie, kiedy jest to naprawdę niezbędne. Nie dajmy się ponieść szałowi zakupów. Przecież modne ubranie i tak niebawem zostanie wystawione na promocji. Nie ma zatem sensu trwonić naszych ciężko zarobionych pieniądzy na impulsywne zachcianki. 

2. Bądźmy zdyscyplinowani. Miejmy świadomość ile wydajemy i jakiej wysokości są odsetki w chwili, kiedy nie spłacamy naszego zobowiązania na czas. Możemy się bowiem nieprzyjemnie zaskoczyć tym faktem. 

3. Jeżeli potrzebujemy środków na jakiś większy zakup to warto zastanowić się czy nie lepszym rozwiązaniem jest sprawdzenie oferty kredytu gotówkowego. 

Tagi
artykuły kredyt odnawialny wzór porady prawne pozew wniosek doradztwo prawne
Wszelkie prawa zastrzeżone Cashcrown.pl Sp. Z o. o.