Szukaj
Close this search box.

Kim jesteśmy i czym się zajmujemy

O nas

zorientowani na przyszłość

zaufanyprawnik.pl
Twój Prawnik

Jesteśmy zespołem pełnych pasji osób, które zebrały się, aby coś zmienić. 

Wierzymy w siłę komunikacji i jej zdolność do wprowadzania zmian. 

Jesteśmy innowatorami i odkrywcami, zawsze szukamy nowych sposobów dzielenia się naszymi historiami i łączenia się ze światem. 

Łączy nas wspólne cele i kierujemy się wspólnymi wartościami. Jesteśmy oddani tworzeniu lepszej przyszłości dla siebie i dla innych.

Jesteśmy firmą , który udostępnia platformę internetową do łączenia osób potrzebujących usług prawnych z prawnikami

W dzisiejszym świecie system prawny może być trudnym i mylącym labiryntem w nawigacji. Dotyczy to zwłaszcza osób, które nie znają prawa lub nie mają środków na zatrudnienie prawnika. 

Tu wkracza zaufanyprawnik.pl. 

Ta innowacyjna usługa pośrednictwa prawnego oferuje łatwy i niedrogi sposób uzyskania pomocy w kwestiach prawnych. 

zaufanyprawnik.pl łączy osoby z wykwalifikowanymi prawnikami, którzy mogą im pomóc w szerokim zakresie zagadnień prawnych, od prawa rodzinnego po obrót nieruchomościami. 

Z zaufanyprawnik.pl nie musisz martwić się o znalezienie odpowiedniego prawnika lub samodzielne poruszanie się po skomplikowanym systemie prawnym – nasz zespół ekspertów zajmie się wszystkim za Ciebie. 

Co nas wyróżnia na rynku usług prawniczych

01

Innowacja

02

Doświadczenie

03

Jakość

04

Cena

"Prawo jest cenne nie dlatego, że jest prawem, ale dlatego, że jest w nim słuszność".

Henry Ward Beecher

Innowacja

Co zyskujesz ?

W dzisiejszym świecie branża prawnicza nieustannie się zmienia. Może to utrudnić ludziom znalezienie odpowiedniego prawnika do ich potrzeb. Jednak dzięki zaufanyprawnik.pl proces ten stał się znacznie łatwiejszy. zaufanyprawnik.pl to pośrednictwo prawne, które łączy ludzi z najlepszymi prawnikami w Polsce. Dzięki tej usłudze ludzie mogą szybko i łatwo znaleźć odpowiedniego prawnika do swoich potrzeb.


Jedną z największych korzyści płynących z korzystania z zaufanyprawnik.pl jest to, że oferuje szeroki wachlarz usług. Korzystając z zaufanyprawnik.pl można znaleźć prawników do każdego rodzaju zagadnienia prawnego, w tym prawa rodzinnego, prawa nieruchomości i prawa gospodarczego. Ponadto zaufanyprawnik.pl oferuje szereg specjalistycznych usług, takich jak prawo rozwodowe i prawo pracy.

Doświadczenie

Już od 2015 roku

Jesteśmy firmą , który udostępnia platformę internetową do łączenia osób potrzebujących usług prawnych z prawnikami już od 2015 roku

Innowacyjne Pośrednictwo Prawne dla Klientów Indywidualnych

Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie

gwarancja satysfakcji

W dzisiejszym świecie system prawny może być trudnym i mylącym labiryntem w nawigacji. Dotyczy to zwłaszcza osób, które nie znają prawa lub nie mają środków na zatrudnienie prawnika. Tu wkracza zaufanyprawnik.pl. Ta innowacyjna usługa pośrednictwa prawnego oferuje łatwy i niedrogi sposób uzyskania pomocy w kwestiach prawnych. zaufanyprawnik.pl łączy osoby z wykwalifikowanymi prawnikami, którzy mogą im pomóc w szerokim zakresie zagadnień prawnych, od prawa rodzinnego po obrót nieruchomościami. Z zaufanyprawnik.pl nie musisz martwić się o znalezienie odpowiedniego prawnika lub samodzielne poruszanie się po skomplikowanym systemie prawnym – nasz zespół ekspertów zajmie się wszystkim za Ciebie.

Poznajmy się

Nie wahaj się napisać do nas na portalu lub zadzwoń! Omówmy twoją sprawę i wszystkie istotne aspekty. Im więcej wskazówek udzielisz, tym lepiej będziemy mogli Ci pomóc.

Zrozumienie praw i Twoich potrzeb

Zanim rozpoczniemy akcję, przedstawiamy wszystkie możliwości, które mają wpływ – badamy różnorodne podejścia do realizacji celów, które będziemy realizować w Twoim imieniu.

Realizacja wyznaczonych celów

Po ustaleniu naszych celów w umowie na bieżąco monitorujemy sytuację i regularnie informujemy o zmianach i możliwościach działania.
Satysfakcja klienta
97%
Przyjęte sprawy
92%
Wskaźnik sukcesu
98%

Pomożemy Ci na każdym etapie Twojej sprawy

czego potrzebujesz?

Konkurencyjne ceny usług dzieki innowacji i scoringowi

Chcesz sprawdzonego prawnika? Innowacyjne pośrednictwo prawne łączy Cię z najlepszym prawnikiem w Twojej okolicy, gwarantując płynną i produktywną współpracę z Twoją nową kancelarią. Mechanizm scoringowy naszego zespołu na bieżąco monitoruje i monitoruje jakość pracy kancelarii w Twoim imieniu.

Odtwórz wideo
"Zawsze mówią, że czas zmienia rzeczy, ale tak naprawdę to ty sam musisz je zmienić".
Andy Warhol

nasz zespół ekspertów jest do Państwa dyspozycji

Bezpłatna konsultacja Twojej sprawy

Często zadawane Pytania

Pytania i odpowiedzi

Mierzymy zadowolenie naszych klientów z jakości naszych usług oraz wyników firm, z którymi współpracują. Obecnie wskaźnik zadowolenia klientów wynosi 97,821%. Wszystkie oceny są anonimowe.

Żaden prawnik nie może zagwarantować 100% sukcesu na początku naszej współpracy. Podczas naszej wspólnej pracy określimy szanse na wygraną i doradzimy wszystko z tym związane.

Po zapoznaniu się z Twoim zgłoszeniem omówimy prawdopodobny wynik z prawnikiem

W ramach współpracy z różnymi instytucjami wspieramy działania profilaktyczne.