! Obsługa firm
INFOLINIA Zostaw zgłoszenie Opłata jak za połączenie lokalne

Oferta

Obsługa prawna firm

Prowadzenie własnej firmy pochłania wiele czasu, energii i osobistych wyrzeczeń. Wie o tym każdy, kto choć raz spróbował pracować na własny „rachunek”. Założenie jednoosobowej działalności gospodarczej lub też rozpoczęcie działalności w formie spółki wiąże się zawsze ze sporą ilością formalnością, które początkujący przedsiębiorca ma obowiązek wypełnić. Jeżeli zatrudniamy pracowników to dochodzą do tego dodatkowo kwestie związane z przepisami Prawa Pracy i BHP. Bez wątpienia na początku niedoświadczony przedsiębiorca może czuć się zagubiony w gąszczu przepisów i paragrafów.  

Oprócz tego już w  toku prowadzenia naszego biznesu możemy się spotkać z takimi problemami jak nieuczciwi kontrahenci, niezapłacone faktury, kontrole urzędnicze itp. Działalność gospodarcza to trudna droga, na której czeka nas wiele przeciwności losu.

Nasza kancelaria wie o tym doskonale. Pomagamy w założeniu działalności gospodarczej jak również prowadzimy stałą obsługę podmiotów gospodarczych. Wiemy, z jakimi problemami spotykają się, na co dzień przedsiębiorcy i znamy ich rozwiązanie. Pomożemy również prowadzić Twój biznes.  

W zakres obsługi prawnej firm wchodzi:

- bieżące doradztwo prawne;

- sporządzanie, analiza i ocena umów handlowych;

- czuwanie na legalnością działań przedsiębiorstwa w kontekście zmieniających się regulacji prawnych; 

- tworzenie opinii i informacji prawnych; 

- optymalizacja w zakresie prawa podatkowego i prawa pracy;

 - przedsądowa i sądowa windykacja;

- reprezentacja poza procesowa i procesowa;

- inne usługi, dostosowane do wymagań Klienta.

 

 

Zainteresowany?

Masz pytania? Skorzystaj z porady prawnej Zaufanego Prawnika

Wszelkie prawa zastrzeżone Cashcrown.pl Sp. Z o. o.