INFOLINIA Zostaw zgłoszenie Opłata jak za połączenie lokalne

Oferta

Reprezentacja przed sądami, urzędami i instytucjami

Działalność gospodarcza to nie tylko twórcze rozwijanie przedsiębiorstwa, zdobywanie nowych klientów i pozyskiwanie intratnych rynków zbytu. W naszej krajowej rzeczywistości niestety bardzo często prowadzenie własnej firmy to również wizyty w sądach gdzie rozstrzygane są konflikty między nami a nierzetelnymi partnerami. Wszelkiego rodzaju kontrole urzędnicze i obowiązkowe kontakty z instytucjami publicznymi.

Wszystko to pochłania czas tak cenny w prowadzeniu własnego biznesu. Czas źle wykorzystany łatwo przeliczyć na wymierne koszty finansowe. Oprócz tego bardzo często tego typu sytuacje łączą się z podwyższonym poziomem stresu, który negatywnie wpływa na stan naszego zdrowia.

Zaufany prawnik prowadzi reprezentację Twojej firmy przed sądami, urzędami czy też innego rodzaju instytucjami. Korzystając z naszej pomocy zyskujesz czas i jesteś spokojny o pomyślne załatwienie swoje sprawy. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w obsłudze podmiotów gospodarczych. Dzięki temu pomożemy również Tobie.

W zakres oferowanej usługi wchodzi:

- przygotowanie strategii postępowania i ocena szans powodzenia sprawy,

- wsparcie prawne w postępowaniu polubownym,

- reprezentacja przed sądami powszechnymi w postępowaniach z zakresu szeroko rozumianego prawa gospodarczego, cywilnego i prawa pracy.

- reprezentacja przed organami administracji publicznej z zakresu publicznego prawa gospodarczego.

Zainteresowany?

Masz pytania? Skorzystaj z porady prawnej Zaufanego Prawnika

Wszelkie prawa zastrzeżone Cashcrown.pl Sp. Z o. o.