INFOLINIA Zostaw zgłoszenie Opłata jak za połączenie lokalne

Oferta

Zakładanie, rejestracja i obsługa spółek

Wspólnie zawsze można osiągnąć więcej. Spółka Cywilna, Spółka z o.o. czy innego rodzaju spółka kapitałowa to wyzwanie, które stoi przed każdym przedsiębiorcą pragnącym rozwijać swój biznes. Bez wątpienia jedną z podstawowych trudności z jaką spotykają się osoby podejmujące takie wyzwanie są sprawy formalne, które wiążę się z założeniem spółki. W opinii wielu specjalistów polski system prawny w dalszym ciągu nie ułatwia tego zadania.

Nasza kancelaria od wielu już lat obsługuje podmioty gospodarcze. Gros naszych klientów stanowią spółki, które z powodzeniem działają zarówno na krajowym jak i zagranicznym rynku. Z pomocą naszych doświadczonych prawników przejdziesz sprawnie przez wszystkie etapy zakładania działalności gospodarczej w formie spółki. Doradzimy jakie rozwiązania będą dla Ciebie najbardziej korzystne i jakich błędów powinieneś się wystrzegać. Z naszą pomocą założenie spółki przebiegnie szybko i sprawnie.

Zakres działań podejmowanych przez zespół zaufanego prawnika:

- usługi doradcze w obszarze wyboru formy spółki prawa handlowego dopasowanej do rodzaju prowadzonej działalności;

- kompleksowa obsługa w zakresie przygotowania umowy (statutu) spółki lub zaopiniowanie przedstawionego przez założycieli projektu oraz wykonanie jego ewentualnych poprawek;

- wykonanie wszelkich działań związanych z rejestracją w Krajowym Rejestrze Sądowym, Głównym Urzędzie Statystycznym, Urzędzie Skarbowym oraz Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych;

- sporządzenie umów określających wewnętrzne stosunki pomiędzy wspólnikami oraz między członkami organów spółki, a spółką (umowa o pracę, kontrakt menadżerski, umowa wspólników i inne).

Zainteresowany?

Masz pytania? Skorzystaj z porady prawnej Zaufanego Prawnika

Wszelkie prawa zastrzeżone Cashcrown.pl Sp. Z o. o.