INFOLINIA Zostaw zgłoszenie Opłata jak za połączenie lokalne

Oferta

Sprawy ubezpieczeniowe

Popularne przysłowie mówi, że każda osoba przezorna powinna być zawsze ubezpieczona. Bez wątpienia jest to sformułowanie trafne, ale jak się okazuje w rzeczywistości, nawet podpisana wcześniej umowa ubezpieczenia nie gwarantuje nam stosownych świadczeń w sytuacji wystąpienia danego zdarzenia. Bardzo często w naszej praktyce prawniczej spotykamy się z przypadkami osób, które miały wykupione ubezpieczenia a gdy wystąpiło zdarzenie losowe np. wypadek nie otrzymały tego, co im się słusznie należało albo otrzymane świadczenia były niewspółmierne do doznanej szkody i krzywdy.

W takich okolicznościach koniecznością staje się dla osoby poszkodowanej dochodzenie swoich praw w postępowaniu sądowym. Bez względu na to czy naszym oponentem jest Zakład Ubezpieczeń Społecznych czy prywatna firma ubezpieczeniowa pewne jest jedno. Proces nie jest łatwy i wymaga dużej wiedzy prawniczej z zakresu prawa medycznego, prawa cywilnego i znajomości szerokiego orzecznictwa sądów w tym zakresie. Wspólnie z naszymi doświadczonymi prawnikami możesz przejść sprawnie wszystkie jego etapy i uzyskać sprawiedliwe świadczenia odszkodowawcze. W przeszłości pomogliśmy już tysiącom osób pokrzywdzonych. Pomożemy również w Twojej sprawie.

Nasza kancelaria oferuje pomoc prawną  w zakresie takich kwestii jak:

- przedsądowa reprezentacja Klienta w kontaktach z Ubezpieczycielem
- sporządzenie pozwu o odszkodowanie
- zebranie materiału dowodowego
- analiza opinii przedstawionych opinii biegłych
- reprezentacja Klienta przed sądem
- przygotowanie odwołań od niekorzystnych rozstrzygnięć sądu
- przygotowanie odwołań od decyzji ZUS,
- reprezentacja w sprawach odmowy przyznania emerytury/renty, zaliczenia stażu pracy, pracy w szczególnych warunkach, przeliczania emerytur,
- reprezentacja w sprawach o zasiłki i inne świadczenia,
- dochodzenie jednorazowego odszkodowania z tytułu wypadków przy pracy i chorób zawodowych
- reprezentacja w sprawach o rentę z tytułu niezdolności do pracy 

Zainteresowany?

Masz pytania? Skorzystaj z porady prawnej Zaufanego Prawnika

Wszelkie prawa zastrzeżone Cashcrown.pl Sp. Z o. o.