INFOLINIA Zostaw zgłoszenie Opłata jak za połączenie lokalne

Oferta

Prawo Pracy

Bez względu na to czy jesteś pracodawcą czy też pracownikiem w naszej kancelarii możesz znaleźć rzetelną odpowiedzieć na nurtujące Cię kwestię z zakresu prawa pracy a w razie konieczności profesjonalną pomoc prawnika odnośnie kontaktów z drugą stroną stosunku pracy jak również reprezentacji przed sądem pracy.

Pomoc prawna w obu wypadkach jest bardzo szeroka i obejmuje zarówno jednorazową poradę prawną, przygotowanie pism, opinii i analiz prawnych, jak również zastępstwo w procesie i prowadzenie spraw sądowych we wszystkich instancjach. Nie bez znaczenia jest fakt, iż prawo pracy to jedna z najbardziej dynamicznie rozwijających się gałęzi prawa i dlatego też warto skorzystać z pomocy doświadczonych fachowców.

Działania naszych prawników opierają się w pierwszej kolejności na obowiązujących przepisach prawa, przy równoczesnej analizie i optymalnej interpretacji postawionego przed nimi problemu. Takie podejście do tematu gwarantuje rozwiązanie problemu w sposób pożądany przez Klienta lub umożliwia ukazanie najbardziej korzystnych dla niego rozwiązań.

Nasza kancelaria oferuje pomoc prawną  w zakresie takich kwestii jak:
- sporządzanie umów o pracę, kontraktów menadżerskich, klauzul o zakazie konkurencji i klauzul o zachowaniu tajemnicy przedsiębiorstwa,
- przygotowanie regulaminów wynagradzania, regulaminów pracy,
- sporządzanie wypowiedzeń umów o pracę (za porozumieniem stron, rozwiązań umów o pracę bez wypowiedzenia, wypowiedzeń zmieniających i porozumień zmieniających),
- sprawy związane z odpowiedzialnością materialną pracowników i odpowiedzialnością za powierzone mienie,
- sprawy związane z wypadkami przy pracy,
- reprezentacja w mediacjach,
- reprezentacja w toku postępowania sądowego.

Zainteresowany?

Masz pytania? Skorzystaj z porady prawnej Zaufanego Prawnika

Wszelkie prawa zastrzeżone Cashcrown.pl Sp. Z o. o.