INFOLINIA Zostaw zgłoszenie Opłata jak za połączenie lokalne

Oferta

Odwołania od decyzji ZUS

Z pewnością wielu z nas miało w swoim życiu albo dopiero mieć będzie do czynienia z niekorzystnymi dla swoich interesów rozstrzygnięciami organów, które działają na płaszczyźnie ubezpieczeń społecznych. Trzeba mieć świadomość, że decyzja organu nie jest ostateczna a my poprzez złożone odwołanie mamy możliwość osiągnięcia zamierzonego celu. Patrząc szerzej na to zagadnienie warto wspomnieć, że rocznie ZUS i KRUS wydają ponad milion decyzji, które w różny sposób określają sytuację osób ubezpieczonych.

Dlatego może zdarzyć się tak, że na pierwszym etapie taka decyzja może się okazać dla nas niekorzystna. Towarzyszy nam przy tym poczucie niesprawiedliwości i skrzywdzenia przez działania bezdusznych urzędników. W takich okolicznościach nieoceniona jest pomoc doświadczonego prawnika, który pokaże nam optymalne strategie rozwiązanie naszego problemu.

Nasi prawnicy z powodzeniem reprezentuje swoich klientów w sprawach spornych z ZUS i KRUS. Zarówno na etapie przedsądowym jak i w postępowaniu przed sądem. W swojej działalności pomogliśmy już tysiącom zrozpaczonych klientów odwołać się od niekorzystnych dla nich decyzji. Z dużym powodzeniem braliśmy udział w licznych spraw sądowych przeciwko ZUS. Większość z nich zakończyła się pełnym sukcesem, przez co nasz Klient uzyskał korzystne świadczenie.

Nasza kancelaria oferuje pomoc prawną  w zakresie takich kwestii jak:
- sprawy o jednorazowe odszkodowanie za wypadek przy pracy,
- sprawy odnośnie uzyskania prawa do emerytury lub prawa do wcześniejszej emerytury,
- sprawy z zakresu przyznania świadczenia rehabilitacyjnego,
- sprawy o przyznanie renty z tytułu niezdolności do pracy;
- sprawy w zakresie innych świadczeń (tj. zasiłków i rent, przyznawanych przez ZUS i KRUS),
- sprawy odnośnie ustalenia obowiązku podlegania ubezpieczeniom społecznym.

Zainteresowany?

Masz pytania? Skorzystaj z porady prawnej Zaufanego Prawnika

Wszelkie prawa zastrzeżone Cashcrown.pl Sp. Z o. o.