INFOLINIA Zostaw zgłoszenie Opłata jak za połączenie lokalne

Oferta

Przygotowywanie, negocjowanie i opiniowanie umów o pracę

Prowadząc naszą kancelarię od wielu już lat musimy stwierdzić, że najczęstszą przyczyną porażek, jakie odnoszą pracodawcy w sądach pracy jest niedotrzymanie warunków formalnych odnośnie formułowania i wypowiadania umowy o pracę. Dlatego też specjalnie dla naszych Klientów przygotowaliśmy usługę, która polega na kontroli stosowanych wzorców umów pod kątem zgodności z regulacjami prawa pracy jak również przygotowaniu nowych wzorców, które uwzględniają w pełni przepisy prawa pracy.

Analizując potrzeby Państwa przedsiębiorstwa przygotowujemy stosowne wzory umów o pracę (na okres próby, na czas określony bądź też nieokreślony). Dodatkowo sporządzamy stosowne wzorce wypowiedzeń odpowiednie dla każdego z rodzajów zawieranych umów, wprowadzamy sprawdzone zapisy o zakazie konkurencji a w razie potrzeby przygotowujemy potrzebne umowy o charakterze cywilnoprawnym. Warto dodać, że każdy wzorzec jest tworzony indywidualnie w oparciu o potrzeby i profil działalności danego klienta.

Stosowanie sprawdzonych wzorów umów to inwestycja, która zwraca się z nawiązką w przyszłości i zapewnia każdemu klientowi pełne bezpieczeństwo w stosunkach z pracownikiem od strony prawnej, szczególnie w sytuacjach wystąpienia konfliktu.

Nasza kancelaria oferuje pomoc prawną  w zakresie takich kwestii jak:
- sporządzanie umów o pracę, kontraktów menadżerskich, klauzule o zakazie konkurencji, klauzule o tajemnicy przedsiębiorstwa,
- przygotowanie innych aktów kreujących stosunek pracy,
- przygotowanie dokumentacji związanej z odpowiedzialnością materialną pracowników i odpowiedzialnością za powierzone mienie,
- reprezentacja w negocjacjach warunków umowy o pracę,
- opiniowanie i analiza umów o pracę.

Zainteresowany?

Masz pytania? Skorzystaj z porady prawnej Zaufanego Prawnika

Wszelkie prawa zastrzeżone Cashcrown.pl Sp. Z o. o.