INFOLINIA Zostaw zgłoszenie Opłata jak za połączenie lokalne

Oferta

Postępowania przed organami administracji

W dzisiejszym świecie rzeczą naturalną niemal jest, że każdy z nas wcześniej czy później staje się stroną w jakimś postępowaniu administracyjnym. Zaczynając od spraw budowlanych a na obowiązku uiszczenia ustalonej kwoty podatku kończąc. Doświadczeni prawnicy z naszej Kancelarii reprezentują Klienta na każdym etapie postępowania, zarówno przed organami administracji, organami podatkowymi i celnymi, jak również przed sądami administracyjnymi.

Oferta z zakresu prawa administracyjnego, którą dla Ciebie przygotowaliśmy stawia sobie za cel kompleksową ochronę Twoich interesów i praw w trakcie toczącego się postępowania administracyjnego. Z jednej strony mogą Państwo uzyskać rzetelną informację z materii prawa administracyjnego a jeżeli wystąpi taka potrzeba zlecić nam reprezentację przed organami administracji.

Korzystając z naszej pomocy masz gwarancję otrzymania usługi na najwyższym poziomie a dodatkowo nie jesteś sam w kontaktach z bezdusznym aparatem administracji. Pomogliśmy już tysiącom klientów załatwić ich indywidualne problemy. Pomożemy również w Twojej sprawie.

Nasza kancelaria oferuje pomoc prawną  w zakresie takich kwestii jak:
- reprezentacja Klienta przed organami administracji,
- wsparcie prawne w uzyskaniu pozwolenia na budowę,
- pomoc prawna odnośnie spraw z zakresu gospodarki nieruchomościami, prawa budowlanego oraz ustawy o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym,
- sporządzenie wniosków, skarg, zażaleń na postanowienia oraz odwołań od decyzji administracyjnych,
- zastępstwo prawne Klientów przed organami administracji publicznej,
- zaskarżanie decyzji administracyjnych, uchwał jednostek samorządu terytorialnego jak również aktów prawa stanowionych przez organy administracji państwowej,
- analiza i opiniowanie aktów prawa miejscowego.

Zainteresowany?

Masz pytania? Skorzystaj z porady prawnej Zaufanego Prawnika

Wszelkie prawa zastrzeżone Cashcrown.pl Sp. Z o. o.