INFOLINIA Zostaw zgłoszenie Opłata jak za połączenie lokalne

Oferta

Podział majątku

Jednym z rezultatów postępowania rozwodowego jest podział majątku wspólnego byłych małżonków. Na tym etapie koniecznością się uwzględnienie nakładów wzajemnych, jakie osoby poczyniły z majątku osobistego na majątek wspólny jak również oceny wymaga stosunek, w jakim każdy z byłych małżonków przyczynił się do powstania majątku wspólnego. Oprócz tego pomagamy konkubentom we wzajemnych rozliczeniach odnośnie spraw majątkowych po ustaniu ich związku.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie skutecznie pomóc naszym klientom w dokonaniu podziału majątku wspólnego w oparciu o odpowiednie proporcje. Dodatkowo udzielamy pełnego wsparcia merytorycznego w przypadku dochodzenia roszczeń podczas egzekucji z majątków małżonków.

W razie potrzeby świadczymy również pomoc odnośnie zmiany małżeńskiego ustroju majątkowego, a także sporządzamy i opiniujemy umowy majątkowe małżeńskie (tzw. intercyzy).

Nasza kancelaria oferuje pomoc prawną  w zakresie takich kwestii jak:

- podziału majątku po ustaniu wspólności majątkowej małżeńskiej;

- reprezentacja Klienta w negocjacjach z byłym małżonkiem w sprawach dotyczących ich wspólnego majątku;

- doradztwo w zakresie wspólnych rozliczeń majątkowych

- reprezentacja Klienta przed sądem polubownym oraz przed sądem powszechnym

- doradztwo w zakresie umowy majątkowej małżeńskiej (tzw. intercyzy);

- porady prawne odnośnie zabezpieczenia interesów majątkowych małżonków w trakcie trwania związku małżeńskiego i po jego zakończeniu;

- reprezentacja małżonków w sprawach odnośnie ich majątku wspólnego przed sądami, organami administracyjnymi oraz przed osobami trzecimi.

Zainteresowany?

Masz pytania? Skorzystaj z porady prawnej Zaufanego Prawnika

Wszelkie prawa zastrzeżone Cashcrown.pl Sp. Z o. o.