Szukaj
Close this search box.

Co potrafimy robić najlepiej

Zakres Obsługi

jesteśmy dobrzy w tym, co robimy

Jesteśmy tu po to, aby Ci pomóc

Jedną z największych korzyści płynących z korzystania z zaufanyprawnik.pl jest to, że oferuje szeroki wachlarz usług. Korzystając z zaufanyprawnik.pl można znaleźć prawników do każdego rodzaju zagadnienia prawnego, w tym prawa rodzinnego, prawa nieruchomości i prawa gospodarczego. Ponadto zaufanyprawnik.pl oferuje szereg specjalistycznych usług, takich jak prawo rozwodowe i prawo pracy, czy upadłości konsumenckie.

Zwrot Prowizji Za wcześniejszą spłatę kredytu

Zwrot Prowizji Bankowej

Każdy kredytobiorca może spłacić swoje zobowiązanie do spłaty na rzecz banku przed terminem. W takich przypadkach istnieje możliwość odzyskania przez kredytobiorcę opłaty pobieranej przez bank, która zazwyczaj wynosi nawet 50% .

Pieniądze są również należne klientowi w przypadku konsolidacji kredytów i pożyczek.

Odzyskaj Twoje Pieniądze już dziś!

Pozbądź się długów

Upadłość Konsumencka

Jesteśmy pionierem rynku upadłości konsumenckiej na Polskim rynku

Ogłoszenie upadłości może być nowym początkiem dla konsumentów, którzy borykają się z problemami finansowymi. Upadłość może przynieść ulgę w długach i umożliwić konsumentom rozpoczęcie od nowa z czystym kontem. Istnieje kilka korzyści z ogłoszenia upadłości, w tym:

1. Umorzenie długów. Kiedy złożysz wniosek o ogłoszenie upadłości, sąd nakaże umorzenie wszystkich kwalifikujących się długów. Oznacza to, że nie będziesz już odpowiedzialny za te długi i zostaną one zlikwidowane.

2. Nowy początek. Złożenie wniosku o upadłość może dać ci nowy finansowy start. Możesz odbudować swoją zdolność kredytową i żyć dalej bez ciężaru zadłużenia.

3. Ochrona przed wierzycielami. Kiedy złożysz wniosek o ogłoszenie upadłości, wejdzie w życie automatyczne wstrzymanie, które zabrania wierzycielom kontaktowania się z Tobą lub podejmowania jakichkolwiek działań prawnych przeciwko Tobie.

nie mamy żadnych ograniczeń

Dlaczego warto nas wybrać

Kompleksowa Obsługa Twojej sprawy

01

Innowacja

Najnowocześniejszy system do monitorowania i zarządzania Twoją sprawą.

02

Doświadczenie

Gwarancja, że Twoja sprawa zostanie załatwiona szybko i profesjonalnie.

03

cena

Możesz także wybrać porównanie ocen i wycen z różnych kancelarii prawnych w swoim regionie.

Pomożemy Ci na każdym etapie

Usługa jest bezpieczna i poufna – Twoje dane osobowe są chronione szyfrowaniem SSL. I możesz być pewien, że otrzymujesz wysokiej jakości usługi prawne, ponieważ każdy prawnik na stronie jest zweryfikowany i uprawniony do wykonywania zawodu prawniczego w Polsce.