INFOLINIA Zostaw zgłoszenie Opłata jak za połączenie lokalne
Porady eksperta

Jak otrzymać kredyt gotówkowy na przystępnych warunkach?

W chwili obecnej każda realizacja poważniejszych planów wymaga dostępu do większej sumy gotówki. Bardzo często wynagrodzenie, które otrzymujemy w naszej pracy nie wystarcza na to, aby założyć działalność gospodarczą, kupić nowy samochód albo wyremontować mieszkanie. Rozwiązaniem w takim przypadku jest kredyt gotówkowy. W tym momencie wiele osób może stwierdzić - wiem o tym doskonale, ale jak go otrzymać tak żeby nie było później problemów z jego spłatą?

Sposoby na przystępny kredyt gotówkowy: 

1. Nie ograniczajmy się tylko do banku, w którym mamy swój rachunek osobisty. Być może propozycja i warunki konkurencji okażą się znacznie lepsze. 

2. Stare powiedzenie mówi, „Kto pyta nie nie błądzi”. Jest to jak najbardiej prawda, bowiem szukając informacji będziemy wiedzieć, na co zwracać głównie uwagę i w jaki sposób ustrzec się podstawowych błędów. 

3. Sprawdźmy RRSO tj. Rzeczywistą roczną stopę oprocentowania propozycji kredytowych.  Jest to ogólny wskaźnik na podstawie, którego możemy porównać oferty wielu banków w sposób obiektywny. 

4. Czytajmy warunki umowy. Jeszcze przed podpisaniem właściwej umowy dokładnie sprawdzajmy, na co się faktycznie decydujemy. Nie można, bowiem dopuścić do takiej sytuacji, w której o pewnych niewygodnych faktach dowiadujemy się dopiero w momencie, kiedy mamy problemy ze spłatą swojego zobowiązania (np. wysokość odsetek karnych).

Wszelkie prawa zastrzeżone Cashcrown.pl Sp. Z o. o.